Kodel Google Adwords

 

#1. Auditorijos pasiekiamumas  pasieksite visus vartotojus, kurie ieško informacijos apie Jūsų prekę/paslaugą. Vaizdinės reklamos pagalba pasieksite tuos, kurių pomėgiai ir interesai yra susiję su Jūsų prekėmis/paslaugomis. Galimybė pasiekti tikslinę auditoriją pagal vietovę, paiešką ir kitus kriterijus.

 

#2. Platus reklamos formatų pasirinkimas – tekstiniai skelbimai Google paieškoje, baneriai kituose tinklapiuose, video reklama YouTube, skelbimai Gmail pašto dėžutėse ir t.t.

 

#3. Realūs rezultatai – priklausomai nuo Jūsų veiklos tai gali būti lankytojai tinklapyje, pirkimai el. parduotuvėje, paslaugų užsakymai, registruoti vartotojai, klientai parduotuvėje ir pan.

 

#4. Ypač geros matavimo galimybės – lengvai išmatuojamas reklamos efektyvumas. Mėnesinės ataskaitos su pasiektais rezultatais.

 

#5. Greitas įgyvendinimas  – reklaminė kampaniją per 1-3 darbo dienas.

 

Ko jus galite tiketis is Googel Adwords

 

Intent Agency padės Jums išsiskirti iš konkurentų minios ir padidinti pardavimus!

Mūsų tikslas – Jūsų verslo sėkmė internete!

 

Google Adwords Verslui

 

kodel rinktis Intent Agency

 

  • Patirtis įvairiausiuose B2B ir B2C verslo segmentuose – smulkus verslas ir didelės įmonės, prekės ir paslaugos, įmonės veikiančios vietiniu, šalies ir tarptautiniu mastu.

  • Paslaugų teikimas ir edukacinė veikla – turime patirtį ne tik įgyvendinant reklamines kampanijas, bet ir apmokant naudotis Google įrankiais.

  • Google Adwords Premier Partner“ ir „Google Certified Trainer“ statusas.

  • 45€ kuponas pirmai AdWords reklamai.

google adwords reklama verslui

 

Įdomu? Susisiekime! 

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą