Dashboards – ataskaitų skydeliai

Sužinokite, kaip sekasi Jūsų verslui vos per kelias sekundes su ataskaitų skydeliais

dashboard

Apie ataskaitų skydelius

Angliškas žodis Dashboard pažodžiui reiškia „lenta“, „skydelis“, kuriame rodomi tam tikri duomenys ir informacija. Interneto rinkodaros srityje tai itin naudingas įrankis, nes leidžia tam tikrus svarbius duomenis matyti beveik realiu laiku (duomenys atnaujinami kas 15 minučių). Kadangi jis laikomas internete, pasiekti ataskaitų skydelį galima vos vienu paspaudimu per kelias sekundes, nereikia atsidarinėti įprastų PDF ataskaitų, prisijungti į kelis skirtingus duomenų įrankius (AdWords, Analytics ir t.t.).

Kaip tai veikia?

Mes išanalizuojame Jūsų verslo poreikius ir tikslus, nustatome, kaip matuosime tikslų įgyvendinimą, kokie duomenys bus reikalingi. Su klientu suderiname, kokie duomenys bus stebimi. Viskas vyksta itin konfidencialiai, duomenys nepatenka trečiosioms šalims – tai garantuojame. Gauname iš kliento prisijungimas prie reikalingų duomenų tiekėjų – Google Analytics, AdWords, kitų duomenų analizės įrankių.
Specialios programinės įrangos pagalba mūsų analitikas suformuoja ataskaitų skydelį ir konfigūruoja renkamų duomenų srautą. Viskas atrodo kaip visiems žinomi grafikai, „pyragai“, kreivės.
Šie grafikai yra interaktyvūs ir animuoti, todėl juos paprasta suprasti, be to jie įspūdingai atrodo vizualiai – tai priešingybė „sausoms“ skaičių perpildytoms ataskaitoms. Sukuriame ataskaitos skydelius „debesyje“ ir suteikiame priėjimą prie jų internetu, kad būtų galima dalintis tarp komandos narių, taip pat ir su pašaliniais žmonėmis. Atsiunčiame nuorodas el. paštu, tad atidaryti ataskaitų skydelius galima vos per kelias sekundes. Peržiūrai nereikalinga jokia papildoma programinė įranga, skydelius galima žiūrėti ir mobiliuosiuose įrenginiuose ir visur, kur tik yra interneto naršyklė.

Kam ataskaitų skydeliai yra naudingi?

Ataskaitos skydeliai (Dashboards) yra naudingos rinkodaros skyriui ir vadovybei, norintiems sekti KPI ir kitus parametrus, pavyzdžiui, kiek realiu laiku yra lankytojų puslapyje, kiek iš jų peržiūri tam tikrus produktus, kiek tuos produktus ketina pirkti ir kiek yra įvykdyta realių pirkimų ir t.t. Tokie duomenys nuolatos keičiasi, todėl rytinio susitikimo metu demonstruota skaidrė ar pati ataskaita gali atrodyti visiškai kitaip vakarinio susitikimo metu. Tai ypač naudinga dinamiškos prekybos internetu srityje, taip pat tam tikrų krizių atveju, kai reikia realiu laiku reaguoti į susidariusias situacijas ir spręsti tam tikras problemas. Galime sukurti specializuotus ataskaitos skydelius pagal konkrečius Jūsų verslo poreikius. Taip pat siūlome rinktis iš 4 standartinių ataskaitos skydelių:

  • Lankomumo statistika su Google Analytics;
  • Tekstinės reklaminės kampanijos efektyvumas su Google AdWords;
  • SEO optimizavimo efektyvumas;
  • Pardavimų procesų analizė (KPI);
Susidomėjote? Skambinkite +370 648 72997
arba užpildykite užklausos formą