Google AdWords Auditas

Užsisakykite nepriklausomą AdWords auditą jau dabar tik už 300 EUR (reguliari kaina – 450 EUR) ir sutaupykite net 150 EUR! Akcija galioja ribotą laiką. Paskubėkite!

AdWords

Įvertinkite savo AdWords kampanijų efektyvumą tik už 300 EUR!

Ar Jūsų AdWords reklama yra efektyvi? Ar naudojate teisingus raktinius žodžius? Ar optimaliai išnaudojate savo AdWords paskyrą ir gaunate gerus rezultatus? Abejojate? Abejones gali išsklaidyti tik nepriklausomas ekspertas, kuris išanalizuos Jūsų AdWords paskyrą ir kampanijas ir pateiks kvalifikuotas išvadas ir patarimus, ką ir kaip galima padaryti geriau – kaip su esamomis priemonėmis padidinti pardavimus!

Kam tai naudinga?

AdWords reklamą kuriate ir valdote patys? O gal jums padeda reklamos agentūra, ar interneto rinkodaros konsultantas? Ar pasitikite jų sugebėjimais 100%? Gal susimąstotė, kad galima padaryti geriau ir turimus resursus išnaudoti efektyviau? Ar norėtumėte sužinoti, ką reiktų koreguoti, kas daroma gerai, o kas iš viso neišnaudojama?
Nepriklausomas AdWords ekspertas, turintis ilgametę reklaminių kampanijų kūrimo ir optimizavimo patirtį ir vedantis praktinius AdWords bei Analytics mokymus, išanalizuos Jūsų kampanijas, nustatymus, parinktus raktinius žodžius ir reklamines žinutes, grafinę informaciją ir kitus svarbius parametrus. Jūs gausite išsamią analizę su konkrečiais patarimais, ką padaryti, kad jūsų pardavimai didėtų, o reklama būtų išnaudojama efektyviau. Ši AdWords audito paslauga naudinga visoms įmonėms, kurios reklamuojasi per Google AdWords, nesvarbu, ar kampanijų buvo vos viena, ar jų skaičiuojama tūkstančiais.

Kaip tai veikia?

  • Mūsų AdWords auditorius prisijungia prie Jūsų paskyros. Prisijungimą pateikiate Jūs, prieš tai pasirašomi rimti konfidencialumą nusakantys susitarimai. Savo klientų duomenų niekada neperduodame ir neatskleidžiame trečiosioms šalims.
  • Auditorius analizuoja Jūsų esamas ir buvusias kampanijas pagal daugiau nei 20 skirtingų kriterijų.
  • Pateikiami įvertinimai ir konkrečios pastabos su pasiūlymais, ką galima padaryti geriau.
  • Suformuojama aiški ir lengvai suprantama ataskaita PDF formatu. Ataskaita formuojama rankiniu būdu, tai gyvo žmogaus darbas kiekvienam klientui, o ne standartinis išrašas.
  • Po apmokėjimo už AdWords audito paslaugą (reguliari kaina – 450 EUR), auditorius pateikia PDF ataskaitą el paštu.

Jei yra poreikis, galima susisiekti su auditoriumi tiesiogiai ir pasikonsultuoti dėl tam tikrų klausimų ar neaiškių momentų.

Užsisakykite AdWords auditą tik už 300 EUR ir sužinokite, kaip Jūsų verslas gali reklamuotis internete efektyviau. Užpildykite žemiau esančią formą ir mūsų auditorius su Jumis susisieks per 2-3 darbo dienas.

Norite užsakyti paslaugą?
Užpildykite formą esančią apačioje ir mes su Jumis susisieksime!