SEO optimizavimas

Mes padidinsime Jūsų verslo pardavimus su SEO pagalba.

Home_post

Apie SEO optimizavimą

Siekiate, kad į jūsų puslapį ateitų kuo daugiau tikslinių lankytojų iš Google paieškos? Tam reikalingas profesionalus SEO optimizavimas ir kiti su optimizavimu susiję veiksmai. Kadangi esame interneto rinkodaros profesionalai, padėsime Jums su SEO optimizavimu – padėsime Jums sutvarkyti savo tinklapį taip, kad iš jis atitiktų visus Google keliamus „kokybiško tinklapio“ reikalavimus. Naudojame visus galimus būdus, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus (aišku, nepažeidinėjame įstatymų ir nenaudojame nelegalių SEO metodų, kurie galėtų pakenkti mūsų klientams ir jų reputacijai ateityje). Mūsų uždavinys – iš paieškos atvesti lankytojus, kurie „konvertuojasi“ – realiai perka arba užsisako kliento siūlomas prekes ar paslaugas taip augindami pardavimus.

Ką galime pasiūlyti?

Esame SEO profesionalai, dirbantys Lietuvos ir užsienio rinkose. Iš užsienio klientų gavome milžinišką patirtį, kurią pritaikome ir Lietuvoje. Mūsų sugebėjimai dirbti su itin konkurencingais raktiniais žodžiais ir interneto puslapiais gali būti naudingi būtent Jums – padėsime pagerinti pozicijas, bet reikės dirbti kartu, norint pasiekti ne tik staigių, bet ir ilgalaikių rezultatų. Dirbame ne vienerius metus, tad puikiai suvokiame, kas veikia, o kas ne. Dirbame tikslingai, pirmiausiai išsiaiškinę kliento poreikius, ir vadovaudamiesi statistiniais duomenimis, o ne spėlionėmis ar gandais.
Svarbiausia – siūlome kompleksinius sprendimus, kurie padeda padidinti pardavimus. SEO paslaugos yra labai tampriai susijusios su reklama socialiniuose tinkluose, AdWords reklama, Google Analytics duomenų analize. Visa tai gausite iš vienų rankų.

Susisiekite ir apie SEO Jūsų puslapiui papasakosime išsamiai ir asmeniškai, pateiksime konkretų planą, kaip pagerinti randamumą ir lankytojų srautus.

Kaip vyksta darbai?

SEO darbai prasideda nuo audito. Čia galimi du keliai:

  1. SEO auditas už fiksuotą kainą apie 1000 Eur. Po audito gaunate aiškius tolimesnius žingsnius ką ir kaip daryti. Galite daryti patys arba samdyti agentūrą. Jei darote patys, galite konsultuotis už 60 Eur/h. Jei darote per agentūrą, kaina bus 40-50 Eur/h.
  2. Mini nemokamas SEO auditas, kuris parodo ar verta išvis daryti SEO (suteikiame informacija apie tai kiek yra stiprūs konkurentai ir koks rinkos potencialas). Po audito eina strategija už maždaug 1500 Eur. Po strategijos kaip ir pirmam variante – galite daryti patys, galite samdyti agentūrą. Jei darote patys – galite konsultuotis už 60 Eur/h. Jei daro per agentūrą – 40-50 Eur/h.

Jei visa SEO perkate iš išorės, kainodara atrodo taip:

  • Valandinis administravimas 40-50 Eur/h.
  • Copywriting’as – 100 Eur už 2000 žodžių straipsnį (jei žodžių mažiau, kaina atitinkamai mažėja).
  • Backlink’ai (nuorodos) – nuo 50 iki 250 Eur už nuorodą. Kuo daugiau nuorodų – tuo greičiau auga puslapio autoritetas (svarbu, jei puslapis yra naujas).
  • Techninis darbas, jei reikia programuotojo – 60 Eur/h.

Jei Copywriting’ą ir programavimą darote patys, tuomet:

  • Valandinis administravimas 60 Eur/h.
  • Backlinkai – nuo 50 iki 250 Eur už nuorodą.