SEO optimizavimas

Mes padidinsime Jūsų verslo pardavimus su SEO pagalba.

Home_post

Apie SEO optimizavimą

Siekiate, kad į jūsų puslapį ateitų kuo daugiau tikslinių lankytojų iš Google paieškos? Tam reikalingas profesionalus SEO optimizavimas ir kiti su optimizavimu susiję veiksmai. Kadangi esame interneto rinkodaros profesionalai, padėsime Jums su SEO optimizavimu – padėsime Jums sutvarkyti savo tinklapį taip, kad iš jis atitiktų visus Google keliamus „kokybiško tinklapio“ reikalavimus. Naudojame visus galimus būdus, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus (aišku, nepažeidinėjame įstatymų ir nenaudojame nelegalių SEO metodų, kurie galėtų pakenkti mūsų klientams ir jų reputacijai ateityje). Mūsų uždavinys – iš paieškos atvesti lankytojus, kurie „konvertuojasi“ – realiai perka arba užsisako kliento siūlomas prekes ar paslaugas taip augindami pardavimus. 

Ką galime pasiūlyti?

Esame SEO profesionalai, dirbantys Lietuvos ir užsienio rinkose. Iš užsienio klientų gavome milžinišką patirtį, kurią pritaikome ir Lietuvoje. Mūsų sugebėjimai dirbti su itin konkurencingais raktiniais žodžiais ir interneto puslapiais gali būti naudingi būtent Jums – padėsime pagerinti pozicijas, bet reikės dirbti kartu, norint pasiekti ne tik staigių, bet ir ilgalaikių rezultatų. Dirbame ne vienerius metus, tad puikiai suvokiame, kas veikia, o kas ne. Dirbame tikslingai, pirmiausiai išsiaiškinę kliento poreikius, ir vadovaudamiesi statistiniais duomenimis, o ne spėlionėmis ar gandais.
Svarbiausia – siūlome kompleksinius sprendimus, kurie padeda padidinti pardavimus. SEO paslaugos yra labai tampriai susijusios su reklama socialiniuose tinkluose, AdWords reklama, Google Analytics duomenų analize. Visa tai gausite iš vienų rankų. 

Susisiekite ir apie SEO Jūsų puslapiui papasakosime išsamiai ir asmeniškai, pateiksime konkretų planą, kaip pagerinti randamumą ir lankytojų srautus.

Kaip vyksta darbai?

 • SEO auditas

  • Kaina: 1200 €
  • Rezultatas: Po audito gaunate aiškius tolimesnius žingsnius ką ir kaip daryti.
  • Tolimensi veiksmai: Galite daryti patys arba samdyti agentūrą.
 • Mini SEO auditas

  • Kaina: 300 €
  • Rezultatas: Atsakymas į klausimą ar verta išvis daryti SEO. Suteikiame informacija apie tai kiek yra stiprūs konkurentai ir koks rinkos potencialas.
  • Tolimensi veiksmai: Po audito reikia parengti strategiją. Strategijos kaina prasideda nuo 1800 €. Po strategijos galite daryti patys, galite samdyti agentūrą.

Jei darote patys – galime konsultuotis. Konsultacijų kaina 80 €/h.
Jeigu visus darbus atliekame mes – kaina bus 60  €/h.
Seo turinio rengimas: 120 € už 2000 žodžių straipsnį. Jei teksto apimtis mažėja, kaina mažėja atitinkamai).
Backlink’ai (nuorodos) – nuo 60 iki 300 € už nuorodą. Kuo daugiau nuorodų – tuo greičiau auga puslapio autoritetas (svarbu, jei puslapis yra naujas).
Techninis darbas, jei reikia programuotojo – 65 €/h.